w rri

آیا افزایش قیمت ریپل ادامه خواهد داشت؟

در حال حاضر ارز دیجیتال ریپل چهارمین ارز رمزنگاری شده بزرگ پس از بیت کوین ، اتریوم و تتر است که سرمایه آن بیش از ۱۱ میلیارد دلار است. با وجود اینکه این ارز رمزنگاری شده مقبولیت بسیار بیشتری نسبت به اکثر رمز ارزهای دیگر دارد و از پتانسیل رشد بسیار بیشتری برخوردار می باشد. ولی این ارز رمزنگاری شده برخلاف سایر ارزهای دیجیتالی در ماه های اخیر نتوانست حرکت صعودی داشته باشد. طبق آمار موجود، رمز ارز ریپل به جای کسب سود، بیش از ۳۰ درصد سقوط کرد. بگونه ای که قیمت ارز رمزنگاری شده Ripple پس از بالاترین قیمت آن در اوایل آگوست که بالغ بر ۰.۳۳ دلار بود به پایین ترین سطح خود یعنی ۰.۲۲ دلار کاهش یافت.

اما بر اساس نمودار فعلی قیمت ارز دیجیتالی ریپل طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲٪ افزایش یافته است. در زمان نوشتن این مقاله ریپل به قیمت ۰.۲۴۸۴۷۸ دلار در CoinGecko معامله می شود.

قیمت ریپل

دلیل افزایش قیمت ناگهانی ریپل چیست؟

تحلیلگران بازار این افزایش قیمت را ناشی از پیوستن نهنگ های جدید به این شبکه می دانند.
طبق گزارش موسسه تحلیل رفتار ارزهای رمزنگاری شده Santiment، از هفته گذشته حدود ۱۴نهنگ جدید به شبکه ریپل پیوسته اند. در ضمن تعداد آدرس کیف پول های دارای ارز دیجیتال ریپل نیز از ۱ میلیون به ۱۰ میلیون افزایش یافته است. بنظر می رسد این نهنگ ها از افت قیمت ریپل استفاده کرده اند و اقدام به ذخیره سازی این رمز ارز نموده اند. اگر نهنگ های رمزنگاری با یک قیمت بالاتر همچنان به ذخیره سازی XRP ادامه دهند، نشانه مطمئنی از یک شاخص صعودی برای شبکه خواهد بود.

پیش بینی ها پیرامو ن قیمت ریپل به چه ترتیب است؟

با افزایش شور و هیجان خرید این رمز ارز می تواند باعث اصلاح قیمت ریپل نسبت به بقیه بازار شود ، تحلیل گران انتظار دارند که این ارز دیجیتالی از مرز ۰.۳۰ دلار عبور کند. که این یعنی این رمز ارز در حدود ۲۰٪ سود بدست خواهد آورد.

البته اگر مقاومت قیمت ریپل شکسته نشود ، ممکن است طی یک حرکت اصلاحی، قیمت این ارز دیجیتالی تا ۰.۲۰ دلار نیز سقوط کند.

با وجود اینکه داده ها حاکی از پایان روند نزولی ارز دیجیتالی ریپل است. با این حال ، میانگین متحرک ۵۰ روزه و ۱۰۰ روزه این ارز را نیز باید زیر نظر گرفت ، زیرا اگر موانع مقاومت به سطح پشتیبانی تبدیل نشود ممکن است منجر به اصلاح قیمت ارز دیجیتال ریپل شود.

ادامه سناریوی شراکت در شبکه ریپل

اخیراً ، شبکه پرداخت های ریپل با ،(Orient Commercial Joint Stock Bank (OCB نیز شریک شده است. این بانک ویتنامی که برآورد شده است، ۴.۶ میلیارد دلار دارایی دارد، به عنوان یک شریک استراتژیک به RippleNet پیوست.

رئیس بخش بانکداری دیجیتال و فین تک OCB ، فونگ نگوین،اعلام کرده است:

” هدف ما از سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین، که به واسطه شرکت ریپل انجام می شود ، استفاده از فناوری جدید برای کاهش هزینه ها ، افزایش بهره وری و ارائه شفافیت و بهترین خدمات به مشتریان با هزینه رقابتی ، پرداخت فوری، حواله و پرداخت بین المللی است. “

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *