رمز ارز اتریوم

آیا سرمایه گذاری بر روی ارز اتریوم سودآور خواهد بود؟

رمز ارز اتریوم شش سال بعد از بیت کویین به بازار ارزهای دیجیتالی معرفی شد. این ارز در واقع یک پلتفرم بر مبنای بلاک چین است. پلتفرم اتریوم اجازه ساخت و توسعه اپلیکیشن های غیر متمرکز را به توسعه دهندگان می دهد.

برخلاف بیت کوین هدف از توسعه اتریوم جایگزین کردن اتر با پول نقد نیست، بلکه اتریوم به عنوان بستری برای اجرای قراردادهای هوشمند فعالیت می کند.   

کارمزد تراکنش های اتریوم چگونه محاسبه می شود؟  

در پلتفرم اتریوم برای انجام هر تراکنشی مقداری گس به عنوان کارمزد تراکنش کم می شود. البته خود شما تعیین می کنید چه مقدار گس را بپردازید. کارمزد تراکنش های ارز اتریم (گس) با توجه به میزان پیچیدگی محاسبات، فضای ذخیره سازی و پهنای باند استفاده شده محاسبه می شود.

 مسلم است هر چه گس بیشتری بپردازید تراکنش شما در اولویت قرار گرفته و سریع تر صورت می پذیرد. ناگفته نماند گس پرداختی شما نمی تواند از مقدار استانداردی کمتر باشد.

سرمایه گذاری بر روی اتریوم

اتر گس استیشن چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

اتر گس استیشن (ETH Gas Station) پلتفرمی  است که برای مدیریت مقدار گس پرداختی طراحی شده است. این پلتفرم با توجه به اولویت انجام تراکنش، وضعیت شبکه اتریوم و سرعت لازم برای تراکنش، کامزد منطقی و با صرفه اقتصادی بیشتر را پیشنهاد می دهد. توصیه گس استیشن برای اینکه تراکنش با سرعت مناسب ولی مقرون به صرفه انجام پذیرد این است که گس را روی ۴۷۹ بگذارید.

البته در مواقعی که عجله خیلی زیادی برای انجام تراکنشی ندارید می توانید میزان گس را روی ۴۰۰ تنظیم نمایید.

آیا روند صعودی قیمت اتر ادامه خواهد داشت؟

کارشناسان علت افزایش قیمت اتریوم را، به دلیل افزایش قیمت دیفای،  YEARNSوBAND PRORTOCOL   می دانند.

ازطرفی با ارائه اتریوم ۲.۰ کارمزد تراکنش های اتریوم همچنان در حال افزایش است. پلتفرم گلس نود اعلام کرده است: ماینرها در هر ساعت ۵۰۰۰۰۰ دلار از کارمزد تراکنش ها بدست می آورند. این مبلغ بیشترین درآمد در طول تاریخ اتر بوده است. طبق گزارشات ماینرها پس از یک رشد سریع در ماه آگوست ۱۱۳ میلیون دلار کارمزد دریافت کرده اند.

با این وجود ماینرها همچنان منابع بیشتری را به شبکه اتریوم اختصاص می دهند. به همین دلیل طبق تحلیل مربوط به دیفای به احتمال زیاد رشد ارزش اتریم تازه آغاز شده است. پیش بینی شده است قیمت این ارز در آینده به ۱۰۰۰ دلار هم میرسد.

قیمت روز ارز دیجیتالی اتر و پیش بینی روند آن چگونه است؟

در زمان نوشتن این مقاله قیمت اتریوم حدود ۳۸۸$ معادل ۸.۸۷۹.۱۲۹ تومان در حال نوسان می باشد.  فعلا می توان پیش بینی کرد که به احتمال خیلی زیاد قیمت امروز ارز اتر زیر ۴۴۰ دلار نخواهد بود. پس به احتمال زیاد سرمایه گذاری بر روی رمز ارز اتریوم سودآوری خوبی خواهد داشت.

پی نوشت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی و آشنا نمودن مخاطبان با پیش بینی های موجود درباره ارزهای دیجیتالی می باشد. سایت ما هیچ گونه مسئولیتی درباره پیش بینی های صورت گرفته بر عهده نمی گیرد.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *