خرید بیت کوین

استراتژی جدید مایکرواستراتژی خرید بیتکوین‌ های بیشتر است.

رئیس هیئت مدیره مایکرواستراتژی روز ۲۷ اکتبر (۶ آبان) طی ویدئو کنفرانسی اعلام نمود که این شرکت تصمیم به خرید بیتکوین های بیشتر دارد.
MicroStrategy بزرگترین شرکت آمریکایی فعال در زمینه ی هوش تجاری می باشد؛ که پیش از این نیز در ترازنامه ی خود سابقه خرید بیتکوین را داشته است.

پیش بینی مایکل سیلور درباره ی آینده بیت کوین چیست؟

لازم به ذکر است که پیش از این مدیرعامل این شرکت از بیت کوین به عنوان دارایی اصلی خزانه شرکت مایکرو استراتژی یاد کرده بود. اکنون اعلام کرده است که ذخیره بیت کوین این شرکت منبع ارزشمندی برای تأمین مالی بخش‌های مختلف سازمان مانند گزینش، بازاریابی و برندسازی است. او بیت کوین را به عنوان یک شبکه پولی دیجیتال، که انرژی پول را هدر نمی‌دهد، معرفی می کند.

ناگفته نماند صفحه‌ی شخصی مایکل سیلور ، یکی ازبنیان‌گذاران و مدیر فعلی شرکت مایکرواستراتژی در پلت‌فرم توییتر بین سرمایه‌گذاران و تحلیلگران اقتصادی به عنوان یک صندوقچه‌ی گنج سرشار از اطلاعات ارزشمند مالی شناخته می شود. وبسیاری پیگیر رهنمودهای ارزنده او هستند.

وی که پیش از این بیان کرد که خرید بیتکوین در بلند مدت بهترین سرمایه گذاری ممکن است و اعلام نمود که شرکت وی تا صد سال اینده بیت کوین های خود را نخواهد فروخت. او همچنین در اظهار نظری گفته: بیت کوین آینده بهتری نسبت به طلا دارد.
زیرا بیت کوین در مقایسه با طلا در تمام زمینه‌ها بهتر است . و مردمی که به دلیل هوشمند بودن و سرعت عملکرد به اپل، گوگل، آمازون و فیسبوک علاقه‌ دارند ، به همین دلیل در آینده از بیت کوین نیز استقبال خواهند نمود.

البته از نظر وی به دلیل محدود بودن مقدار بیت کوین باقی مانده داشتن حتی چند ساتوشی هم بسیار با ارزش است. سیلور معتقد است:

هرچه شرکت‌ها و سازمان های بیشتری، ایده پنهان شده در بیت کوین را درک ‌کنند و استفاده از آن برایشان جذابتر خواهد شد ، در نتیجه پذیرش بیت کوین و اقبال عمومی به آن افزایش خواهد یافت.

خرید بیت کوین

مدیر مالی مایکرواستراتژی: مطمئنا بازهم اقدام به خرید بیتکوین خواهیم کرد.

فونگ لی(Phong Li) مدیر مالی مایکرواستراتژی طی اطلاعیه ای بیان نموده است این شرکت از سرمایه‌گذاری خود در عرصه بیت کوین ۲۲ درصدی سود بدست آورده و سهام این شرکت بیش از ۴۰ درصد در بازار افزایش یافته است.

ما سود فراوان و البته غیرمنتظره‌ای از سرمایه‌گذاری در بیت کوین به‌دست آوردیم و توانستیم حضور خود را در دیگر بازارها نیز گسترش دهیم. در ضمن، سرمایه‌گذاری در بیت کوین به ارتقا شهرت ما کمک فراوانی کرد و باعث شد تا آگاهی اکثریت مردم نسبت به مایکرواستراتژی و اقداماتش افزایش یابد.

او افزود: “دور از انتظار نیست که ما بیت کوین بیشتری خریداری کنیم زیرا ما بیش از آنچه که برای تجارت روزانه خود نیاز داریم پول نقد تولید می کنیم.”

سرمایه گذاری بر روی بیت کوین باعث افزایش درآمد مایکرواستراتژی شده است.

گفتنیست آغاز روند صعودی صورت‌های مالی مایکرو استراتژی از تاریخ ۲۸ ژوییه (۷ مرداد) می باشد. دراین برهه زمانی مدیران این شرکت اعلام نمودند که برای در امان ماندن از آسیب تورم دلار می خواهند طی ۱۲ ماه آینده، ۲۵۰ میلیون دلار را در دارایی‌های جایگزین سرمایه‌گذاری نمایند.

ابتدا بیت کوین یکی از گزینه‌های جایگزین دلار بود، اما نهایت به تنها دارایی جایگزین تبدیل شد. و اکنون سرمایه‌گذاری این شرکت در بیت کوین، علاوه بر افزایش بهای سهام، باعث بهبود عملکرد مالی مایکرواستراتژی نیز شده است.

با توجه به اینکه مایکرواستراتژی از بیت کوین به‌عنوان ذخیره‌ اصلی خزانه خود استفاده می‌کند، ممکن است مقداری از بیت کوین‌ خود را بفروشد یا اینکه بر ذخیره بیت کوینی خود بیافزاید. ولی به‌نظر می‌رسد که این شرکت می خواهد مقدار بیت کوین خود را افزایش دهد.

برنامه آینده مایکرواستراتژی در زمینه سرمایه گذاری بر روی بیت کوین چیست؟

رئیس مایکرواستراتژی روز سه شنبه طی کنفرانس خود ضمن اعلام مقدار درآمد این شرکت بیان کرد که خواهان افزایش ۵۲۱ میلیون دلار بیت کوین به خزانه شرکت است.

شایان ذکر است مایکرواستراتژی نخستین بار در تاریخ ۱۱ آگوست ۲۵۰ میلیون دلار بیت کوین خرید و پس از یک ماه ۱۷۵ میلیون دلار بیت کوین دیگر نیز خریداری نمود. طبق اطلاعات شرکت مایکرواستراتژی اکنون مقدار ۳۸،۲۵۰ بیت کوین دارد.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *