w ll

با دستگاه های خودپرداز LibertyX می توان به خرید و فروش بیت کوین پرداخت.

LibertyX ، شبکه گسترده خرده فروشی بیت کوین توسط خودپردازها در ایالات متحده آمریکا، قصد دارد گزینه های خرید و فروش بیت کوین را در هزاران دستگاه خودپرداز خود گسترش دهد. گفتنی است این شبکه قصد دارد، به کاربران خود خدمت تبدیل فوری بیت کوین به پول نقد را ارائه دهد.

طبق اطلاعیه ۲۶ اکتبر(۵آبان) این شرکت، LibertyX ویژگی تبدیل بیت کوین به پول نقد را در ۵۰۰۰ دستگاه خودپرداز معمولی در سراسر ایالات متحده امریکا فعال نموده است. در نتیجه، از این به بعد کاربران قادر خواهند بود بیت کوین خود را به صورت نقد در هر یک از دستگاه های خودپرداز این شرکت بفروشند.

مدیر عامل و بنیانگذار LibertyX کریس ییم اعلام کرده است، پیش از این، نرم افزار این شرکت فقط از خرید بیت کوین با کارت های پول پشتیبانی می کرد. اما خدماتی که اخیرا به خودپردازهای این شرکت اضافه شده به کاربران این امکان را می دهد که با فروش بیت کوین خود پول نقد دریافت نمایند.

چرا شرکت LibertyX اقدام به افزودن امکان فروش بیت کوین به دستگاه های خود نموده است؟

ییم در ادامه سخنان خود بیان کرد که بیت کوین به بالاترین حد سالانه خود رسیده است. طبق گفته ییم:
“همزمان با افزایش قیمت بیت کوین، دارندگان این رمز ارز به دنبال راهی برای فروش بیت کوین هستند بدون اینکه با تاخیر در انتقال یا انتقال بانکی مواجه شوند.”

خرید و فروش بیت کوین

نا گفته نماند که امکان فروش بیت کوین در مقایسه با خرید بیت کوین، توسط تعداد محدودی از خودپردازها در ایالات متحده امریکا پشتیبانی می شود.

ییم در ادامه سخنان خود افزود:
“هر چند خرید بیت کوین هرگز آسان نبوده است ، اما فروش معضل دیگری است. حدودا ۱۵۰۰۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین در سراسر امریکا وجود دارد، اما کمتر از ۲۰۰۰ عدد از این دستگاه ها این امکان را به کاربران می دهند که بیت کوین را به صورت نقدی بفروشند. امکان نقدینگی که ما در ۵۰۰۰ عدد از دستگاه های خودپرداز خود افزوده ایم، تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین را در مراکزی که کاربران می توانند بیت کوین بفروشند، سه برابر خواهد کرد، و ما قرار دادن بیت کوین در هر بلوک را ماموریت خود می دانیم. “

هزینه خرید و فروش بیت کوین توسط دستگاه های خود پرداز چقدر خواهد بود؟

البته فروش بیت کوین در دستگاه های خودپرداز هزینه های خاص خود را نیز دارد. طبق اطلاعات منتشر شده توسط مرکز مشاوره LibertyX ، هزینه استفاده از دستگاه های خودپرداز بیت کوین این شرکت ۸ در صد می باشد. ییم اعلام کرد که قیمت بیت کوین LibertyX براساس شاخص مبادلات محاسبه و بر اساس قیمت مصرف کننده Coinbase پرداخت می شود.

کمی بعد از انتشار گزارش هایی مبنی بر داشتن دستگاه خودپرداز بیت کوین در Tesla Fremont Gigafactory در نوادا ، LibertyX در اکتبر سال ۲۰۲۰ مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. نمایندگان LibertyX به کوین تلگراف اعلام کردند که این شرکت امکان خرید و فروش بیت کوین را در سه دستگاه خودپرداز، در آگوست ۲۰۲۰ فعال کرده، و استفاده از این دستگاه ها را در دسترس کارمندان شرکت تسلا قرار داده اند.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *