قیمت مونرو

به روزرسانی محرمانه ترین رمز ارز باعث افزایش قیمت مونرو شد.

این روزها خرید و فروش مونرو مورد توجه بسیاری قرار گرفته است، زیرا طبق اخرین برآورد ها این رمز ارز اوقات خوبی را سپری می‌کند و حتی قیمت مونرو در مقایسه با بیت کوین عملکرد بهتری دارد. ناگفته نماند این رمزارز پیگیرگریز در اکوسیستم ارزهای دیجیتالی همچنان دارای بالاترین رتبه حفظ حریم خصوصی است.

به روز رسانی ویژه ارز مونرو

با وجود اینکه مقامات دولتی تمام توجهات خود را به استفاده غیرقانونی ارز مونرو منعطف کرده اند، ارز مونرو اقدام به ارتقا آخرین نسخه از نرم افزار خود “Oxygen Orion” خواهد نمود.
خبرها حاکی از این است که آخرین به روزرسانی رمز ارز مونرو مقیاس بندی هاردفورک این رمز ارز را تا ۱۰ برابر افزایش می دهد. در ضمن این ارتقا باعث بهبود زمان و امنیت معاملات نیز شده است.

این بروزرسانی یک تغییر عمده به امکانات این ارز اضافه می کند و آن ساخت امضای حلقه به نام CLSAG است. این ویژگی مقیاس پذیری و عملکرد مونرو را بهبود می بخشد و طبق برخی تخمین ها، CLSAG موجب کاهش اندازه معاملات تا ۲۵ درصد می شود و زمان معاملات را ۱۰ درصد کوتاهتر می کند.

مونرو ارز دیجیتال محبوب در کره شمالی

طبق گزارشی که سال گذشته منتشر شد، ارز مونرو ارز دیجیتالی محبوب در کره شمالی می باشد و از ارزش بیشتری نسبت به بیت کوین برخوردار است . اخبار حاکی از این است که کره شمالی از ماه می سال ۲۰۱۹ فعالیت‌های ماینینگ خود را برای استخراج مونرو تا ۱۰ برابر افزایش داده است. گفته می شود از دلایل مهم محبوبیت رمز ارز مونرو در کره شمالی می توان به ویژگی هایی مانند نیاز به توان پردازشی کم برای استخراج مونرو، ناشناس بودن کاربران، غیر قابل رهگیری بودن این ارز و امنیت بالای حریم خصوصی اشاره نمود. همگی این ویژگی ها استخراج این رمز را با اهداف کشور کره شمالی هماهنگ می سازد.

قیمت مونرو

مونرو رمزارز محبوب در دارک وب

گزارش ها نشان داده است که حتی قوی ترین آژانس‌های دولتی سراسر جهان نیز توان ردگیری معاملات مونرو را ندارند.

طبق گزارش یوروپول استفاده غیرقانونی از سکه مونرو بسیار افزایش یافته است. این نهاد همچنین پیش بینی کرده است که “مونرو به تدریج به ثابت ترین سکه محرمانه برای معاملات دارک وب تبدیل خواهد شد”. این گزارش تنها چند هفته پس از افشای ناکامی برنامه های آژانس های دولتی ایالات متحده مانند IRS و DEA برای ردیابی مونرو صورت گرفت.
گفتنی است که وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا طی بیانیه‌ای از شرکت‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتالی خواسته است با مقامات همکاری کرده و داده‌های خصوصی را در اختیار مراکز مربوطه قرار دهند. این بیانیه با مخالفت جامعه مونرو و طرفداران حریم خصوصی روبرو شد و باعث افزایش قیمت و استخراج مونرو شد.

حتی خدمات درآمد داخلی آمریکا (IRS) در ماه سپتامبر، جایزه ۶۲۵,۰۰۰ دلاری برای هک و نفوذ به حریم خصوصی مونرو تعیین نمود، اما ناکام ماند. سپس سازمان امنیت ملی آمریکا مدعی شد به نرم‌افزاری دست یافته  که می‌تواند تراکنش‌های مونرو را رصد و پیگیری نماید. البته تعدادی از صاحب نظران عرصه دیجیتال مارکتینگ به صحت این خبر مشکوک هستند.

به هر حال ، monero همچنان سکه برتر در حفظ حریم خصوصی است و با بروزرسانی های مداوم خود سعی دارد موقعیت خود را در آینده حفظ نماید.

 

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *