ارزهای دیجیتال

تاثیر منفی بیماری ترامپ بر قیمت ارزهای دیجیتال

در پی انتشار خبر مثبت بودن آزمایش COVID 19 ،دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بازار ارزهای دیجیتال متزلزل شده است. به عنوان مثال بیت کوین به عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال که با کمی اصلاح به ۱۰۶۰۰ دلار رسیده بود، به ۱۰۴۰۰ دلار سقوط کرد.
البته طبق نامه ی منتشر شده از سمت دبیر مطبوعاتی کاخ سفید : حال رئیس جمهور “خیلی خوب” است. ترامپ با صلاح دید متخصصان جهت مداوا به مرکز ملی نظامی والتر رید منتقل شده و با داروی ضد ویروسی در حال درمان است. با این حال طبق گزارشات اخبار پیرامون بزرگ‌ترین پلت‌فرم معاملات ارزهای دیجیتال، BitMEX، بازارهای رمز ارز ها متزلزل شده است.
آیا بیماری دونالد ترامپ واقعا بر روی قیمت رمزارزها تاثیر گذار است؟
با توجه به جدید بودن پدیده ی بیت کوین نمی توان به تاریخ رجوع کرد تا فهمید در شرایط مشابه چه اتفاقاتی ممکن است برای رمز ارزها پیش بیاید. اما آنچه تا بحال مشخص شده است این است که، بازار سهام پس از اعلام خبر بیماری دونالد ترامپ، قرمز شد. به هر حال اگر سقوط بازار سهام ادامه یابد، به احتمال زیاد سرمایه‌گذاران به جستجوی یافتن زمینه های مطمئن دیگری برای سرمایه‌ گذاری خواهند پرداخت.
سر انجام رقابت بین فلز طلا و طلای ارزهای دیجیتال، بیت کوین، به کجا خواهد رسید؟
تا به امروز بیت کوین یکی از بزرگ‌ترین مدعیان عرصه سرمایه گذاری بود اما افت قیمت دوباره این ارزهای دیجیتال، باعث شده است که بیت کوین موقعیت خود را به عنوان یک زمینه امن برای سرمایه گذاری از دست بدهد.
در پی کاهش امنیت سرمایه گذاری در بیت کوین، طبق گزارشات مربوط به روز جمعه، قیمت طلا بیش از ۱۹۰۰ دلار در هر اونس بالا رفت. به این ترتیب طلا دوباره موقعیت طولانی مدت خود به عنوان آخرین زمینه امن برای حفظ ارزش سرمایه و دارایی در برابر نا آرامی ها و عدم اطمینان در بازارهای سنتی تقویت نمود.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *