انواع ارزهای دیجیتال

سرمایه‌گذاری بر روی انواع ارزهای دیجیتال پر سودترین عرصه سرمایه گذاری !!!


به تازگی در پلتفرم رددیت گزارشی توسط یکی از سرمایه گذاران در عرصه رمز ارزها منتشر شده است. این سرمایه‌گذار با نام مستعار جویی ام۴ (Joe M 4) در پلتفرم رددیت به فعالیت می پردازد. طی آخرین گزارش خود اعلام کرد برای آزمایش این عرصه، در سال ۲۰۱۹ معادل هزار دلار از هر ۱۰ رمزارز برتر را خریداری نموده است. طبق اطلاعات گزارش منتشر شده او طی این سال از سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی انواع ارزهای دیجیتال دستاوردهای چشم‌گیری بدست آورده است. وی افزود از زمان شروع این آزمایش تا به حال توانسته است ۵۳/۸ درصد سود کسب کند، به عبارت دیگر سذمایه گذاری ۱۰۰۰ دلاری وی اکنون تبدیل به ۱۵۳۸ دلار شده است.

جویی ام۴ در متن گزارش خود توضیح داده است که آزمایش «شاخص ۱۰ ارز دیجیتال برتر» بسیار به بررسی شاخص S&P 500 شباهت دارد، و تنها فرق موجود بین این دو عرصه این است که: وی با سرمایه‌ گذاری هزار دلار در شاخص S&P 500، تنها با افزایش ۳۵۰ دلاری در سرمایه اولیه خود روبرو می باشد و در نهایت سرمایه او به ۱۳۵۰ دلار می‌رسد، که این یعنی این سهام ۳۵ درصدی افزایش ارزش دارد.

وی در قسمتی از پست خود با اشاره به اصلاح قیمت بازار ارزهای دیجیتال در تابستان، بیان کرده است: «علی‌رغم یک ماه سخت، ده ارز دیجیتال برتر سال ۲۰۱۹ اکنون رشد ۵۴ درصدی دارند و بسیار سودآورتر از بازار سهام هستند».

کاهش ارزش برخی از انواع ارزهای دیجیتال

البته همه ی انواع ارزهای دیجیتال با افزایش ارزش روبرو نبوده اند. طبق اطلاعات آزمایش جویی بسیاری از رمزارزهای برتر سال ۲۰۱۹(که عبارتند از: بیت کوین، اتریوم، بیت‌کوین کش، لایت‌کوین ، ترون ، ایاس و بیت‌کوین اس‌وی) نسبت به ماه ژانویه‌ی آن سال رشد ارزش چشم‌گیر داشته‌اند؛ البته در نتایج بدست آمده مشخص شد که ارزش رمزارزهای استلار و ریپل با روند نزولی روبرو بوده است و از ارزش این ارزها کاسته شده است.
ناگفته نماند که بسیاری از رمزارزهای استفاده شده در این آزمایش که همگی در سال ۲۰۱۹ جزء ده رمزارز برتر بودند، امروزه با سقوط جایگاه در بازار مواجه شده اند و به جای آن ها پروژه‌های دیگری همانند پولکادات(Polkadot) و پروژه‌ی DeFi چین‌لینک(Chainlink) قرار گرفته اند.

ا‌‌دامه آزمایشات بر روی انواع سرمایه گذاری ها

ناگفته نماند جوئی چندین آزمایش مشابه در این چهارچوب زمانی انجام داده و اعلام کرده است که بازار انواع ارزهای دیجیتال برترین میدان برای سرمایه‌گذاری نیست. بلکه سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ در بازار سهام بیشترین سوددهی را به همراه داشته است.
البته بازه سرمایه گذاری در بازار سهام در آزمایش جوئی ۲ سال می باشد. و طبق گزارشات این آزمایش سرمایه گذاری در بازار انواع ارزهای دیجیتال درطول یک سال گذشته ۲۰ درصد سود بیشتری نسبت به بازار سهام در اختیار سرمایه‌گذاران خود قرار داده است.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *