قیمت نئو

قابلیت های نئو ۳ راه را برای افزایش قیمت نئو در بازار هموار خواهد نمود.

می توان گفت رمز ارز نئو بمرور به یکی از پروژه‌های بزرگ ارز دیجیتال تبدیل شده است و در طی این مدت دستاورد‌های قابل توجهی بدست آورده است و احتمال دارد امکانات جدید این رمز ارز باعث افزایش قیمت نئو شود.
نئو بیست و دومین ارز دیجیتال برتر دنیا از نظر ارزش مبادلات است. این پروژه که تا کنون سال درخشانی را پشت سر گذاشته است. رمز ارز نئو امسال تجربه دو همکاری موفق با آنتولوژی(Ontology) و سوئیچو(Switcheo) داشته است. این ارز دیجیتالی طی این دو پروژه توانست بخوبی از «قابلیت همکاری میان زنجیره‌ای» خود رونمایی کند.

نئو ۳ چیست؟

بنیاد نئو(Neo Foundation) به عنوان توسعه‌ی این رمزارز اخیرا از ارائه‌ی سومین نسخه از این پروژه‌ی رمزارزی با نام (نئو ۳) خبر داد.
بنیاد نئو در اطلاعیه‌ی خود اعلام نموده است که نئو ۳ قابلیت ارائه فضای ذخیره‌سازی فایل و تشخیص هویت دیجیتالی را به کاربران خود ارائه خواهد نمود.

برنامه های آینده بنیاد نئو

با وجود موفقیت پروژه نئو در حوزه‌ی دیفای و ییلدفارمینگ، بنیاد نئو در نامه‌ی سرگشاده ای برنامه‌های جاه‌طلبانه‌ی این شرکت برای گسترش پروژه‌ی رمزارز نئو را برای عموم ارائه نمود.
نئو ۳ با قابلیت فضای ذخیره سازی پرونده را با نام (نئو‌اف‌اس NeoFS) و تشخیص هویت غیر متمرکز دیجیتالی (نئو آی‌دی NeoID ) را ارائه خواهد نمود.

قیمت نئو

آیا واقعا نسخه نئو ۳ باعث بهبود جایگاه رمز ارز نئو می شود؟

البته امروزه تمایل زیادی برای ذخیره‌سازی فایل ها در شبکه‌های بلاکچین وجود ندارد. از سوی دیگر پروژه فایل کوین(Filecoin) نیز ویژگی ذخیره‌سازی غیرمتمرکز فایل‌ها را ارائه می نماید. فایل کوین به تازگی از شبکه‌ی اصلی خود رو نمایی کرده است.
پروژه های بلاکچینی با قابلیت ثبت هویت دیجیتالی و یا ارائه‌ی هویت غیرمتمرکز نیز کمبود تقاضا و سردی کاربران مواجه شده اند.
اما در کمال تعجب بنیاد نئو معتقد است که ارائه‌ی این ویژگی‌ها از سوی رمز ارز نئو منجر به گسترش محبوبیت و کار آمدی این رمز ارز می شود. و در نهایت به افزایش قیمت نئو خواهد انجامید.

نظرات پیرامون نسخه نئو ۳

اریک ژانگ(Erik Zhang) یکی از بنیانگذاران اصلی پلتفرم نئو اظهار کرده است:
بروزرسانی نئو ۳ ، سرعت و پایداری نئو را چند برابر افزایش خواهد داد و در نتیجه این رمزارز را برای استفاده‌ی گسترده تر در زمینه های مختلف تجاری آماده خواهد نمود.
در اطلاعیه ی منتشر شده از سمت بنیاد نئو امده است:
مسلما نئو ۳ با ارائه‌ی ویژگی‌های جدید و افزایش امنیت و عملکرد سیستماتیک خود، تبدیل به زیرساخت اینترنت نسل بعد می شود. و با این بروز رسانی برای ارائه‌ی خدمات در مقیاس گسترده تر آماده خواهد شد.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *