کلود ماینینگ

هر آنچه در مورد کلود ماینینگ باید بدانید!

امروزه بیت کوین بخاطر استفاده از تکنولوژی بلاک چین و سایر ویژگی هایش محبوبترین ارز دیجیتالی است.

با این همه  باز هم فضای کسب و حتی خرج کردن ارزهای دیجتالی با چالش های فراوانی روبرو هستند. انجام کارهای ساده ای مانند خرید یک فنجان قهوه به وسیله این ارزها بسیار دشوار است. معاملات بیش از حد طول می کشند. هزینه های استخراج خیلی زیاد است. بلاک چین برای بهبود این شرایط خدمت ویژه جدیدی بنام کلود ماینینگ را به بازار عرضه کرده است.

تعداد کل سکه های کلود کوین هیچگاه از ۱۶،۷۷۷۲۱۶ تغییر نمی کند ، که توسط طول شماره سریال در بایت نشان داده می شود.

کلود کوین در جهت حفظ حق انحصاری خود سیستم خود را به ثبت رسانده است. و به این ترتیب کلود کوین اولین ارز دیجیتال ثبت شده جهان می باشد.

مزایای کلود ماینینگ نسبت به سایر شیوه های کسب در آمد دلاری

یکی از بهتربن و بصرفه ترین روش های کسب در آمد دلاری به وسیله بیت کوین، روش کلود ماینینگ است.

در این شیوه شما هیچ نیازی به خرید دستگاههای ماینر گرانقیمت و پرمصرف ندارید. همچنین با استفاده از کلود ماینینگ شما نیازمند به مسلط بودن به چگونگی استخراج بیت کویین یا طریقه نگهداری از دستگاه های ماینر نیستید.

هنگام استفاده از کلود ماینیگ نیاز نیست شما حتی ۱ ثانیه از روز را برای استخراج بیت کوین وقت صرف کنید!

کلود کوین چگونه استخراج میشود؟

در این شیوه شما بجای اینکه دستگاه ماینر بخرید، قدرت پردازنده ماینرها را اجاره می کنید تا برای شما بیت کوین استخراج کنند.

برای استفاده از این شیوه کافیست فقط کمی در اینترنت جستجو کنید. سایت های فراوانی را می یابید که این خدمت را ارائه می دهند. اما باید دقت داشته باشید که این خدمت رسانی را حتما از سایتی مطمئن دریافت نمایید. زیرا متاسفانه سایت های کلاهبردار فراوانی در این زمینه در اینترنت وجود دارد.

پس هنگام انتخاب تامین کنندگان تجهیزات استخراج ارز باید دقت فراوانی به خرج دهید. در صورت امکان بهتر است با دیگر استخراج کنندگان کلود ماینینگ مشورت نمایید. صفحات اجتماعی شرکت استخراج کننده ارز را مورد بررسی قرار دهید و در صورت امکان با دیگر مشتریان آنها ارتباط برقرار کنید. اما در کل شیوه کلود ماینیگ روش مناسب و آسانی برای استخراج ارز دیجیتالی و داشتن درآمد دلاری می باشد.

به شیوه کلودکوین چه میزان بیت کوین می توان استخراج کرد؟

میزان بیت کوینی که طی ۱ ماه میتوانید استخراج کنید کاملا به قدرت ماینری که اجاره کرده اید رابطه مستقیم دارد.

کلود کوین یک ارز دیجیتالی تقریبا با ویژگی های پول نقد

کلود کوین محرمانه ترین نوع ارز دیجیتالی است که تاکنون بهره برداری شده است. این سامانه حتی  دفترچه عمومی ، حساب یا رمزگذاری ندارد.

این نرم افزار از سرویس نام دامنه اینترنت  برای فعال کردن معاملات ایمن از طریق ایمیل به کیف پول استفاده می کند. در این سیستم از کلیدهای خصوصی که می توان آنها را به سرقت برد استفاده نمی شود. همچنین در این شیوه بازیابی اطلاعات از دست رفته آسان تر است. تمام اطلاعات مربوط به سکه ها مستقیماً در خود سکه ها نگهداری می شوند.

در واقع این ارز تقریباً مانند پول نقد می باشد. صاحب کلود کوین می تواند سکه های خود را کنترل نماید. با انتقال مالکیت ، مالک جدید این داده ها  میتواند برای اطمینان از دسترسی انحصاری خود به این اطلاعات،تغییرات منحصربفرد خود را بر روی داده ها اعمال کند.همه این ویژگی ها باعٍث می شود خطر دزدیده شدن وهک شدن بسیارکاهش یابد.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *