دیفای

پنگ ژائو علی رغم وجود نشانه هایی از حباب، دیفای پایدار خواهد ماند!

چانگ پنگ ژائو ( CZ) مدیرعامل بایننس( Binance) بیان کرده است که سیستم مالی غیر متمرکز، با وجود اینکه نشانه هایی از حباب در آن دیده می شود، باقی خواهد ماند.
CZ در روز ۱۷ نوامبر، طی مصاحبه‌ای با آژانس خبری روسیه RBC داشت، گفت: هم اکنون تعداد زیادی از پروژه های دیفای در حباب قرار دارند. و من اعتقاد دارم که در خود صنعت دیفای نیز نشانه هایی از وجود حباب دیده می شود. البته منظور من این نیست که صنعت دیفای قرار است نابود شود.

مدیرعامل بایننس : دیفای پتانسیل زیادی برای رشد دارد!

CZ در ادامه سخنانش افزود: صنعت دیفای می تواند رشد فراوانی را تجربه کند، بخصوص که این صنعت همزمان با رشد بیت کوین، همچنان محبوب باقی مانده است.

دیفای

وی اظهار کرده است در این میان او نگران است، اتفاقاتی است که در سال ۲۰۱۷ برای تعدادی از ICO ها رخ داد، تکرار شود. گفتنی است در این سال بسیاری از ICOها از بازار حذف شدند، اما خب تعدادی از آنها مانند بایننس نیز باقی ماندند، که با قدرت به کار خود ادامه می دهند.
امروزه شرکت های مختلف توکن های جدید طراحی کرده و به عنوان پاداش عرضه می کنند. این ماجرا مدت زمان زیادی نیست که در حال به وقوع پیوستن است. حتی با وجود اینکه محبوبیت رمز ارز بیت کوین دوباره در حال افزایش است، دیفای همچنان محبوب باقی خواهد ماند.

ارزهای رمزنگاری، مانند بیت کوین بهترین نوع پول هستند.

مدیر عامل بایننس هم چنین اعلام کرد که معتقد است که ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، بهترین نوع پول برای بهبود شرایط اقتصاد جهان می باشند. او این رمز ارزها را “پولِ آزادی دهنده میلیون‌ها انسان در سراسر جهان” نامید.

پیش بینی مدیر عامل بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان درباره ی آینده

پنگ ژائو افزود حتی با وجود اینکه صنعت دیفای از طریق ییلد فارمینگ (Yield Farming) و نقدینگی در طرفداران خود تولید انگیزه‌ می کند، ولی باز هم بعضی از پروژه‌های دیفای دوام زیادی نخواهند داشت.

ژائو گفت:ما معتقدیم که صنعت دیفای دارای پتانسیل زیادی برای رشد می باشد. وی پیش بینی کرد که بازار ارزهای دیجیتال می توانند رشد ۱۰۰.۰۰۰ درصدی را تجربه کنند.
البته این پیش بینی در صورتی به وقوع می پیوندد که ارزهای دیجیتالی بتوانند با گستردگی بیشتری نسبت به پول فیات پذیرفته شوند. ژائو افزود برای تحقق پیش بینی او در آینده، موانعی که بر سر راه موفقیت ارزهای دیجیتالی برای پذیرش در بین عموم مردم وجود دارد، باید برداشته شوند. پنگ ژائو در ماه آگوست اعلام کرده بود که صرافی‌های متمرکز تا زمانی محبوب باقی خواهند ماند که صرافی‌های غیرمتمرکز کاربرپسندتر شوند.

منبع: cointelegraph

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *