توکن های اتریوم

۲۰ درصد از توکن‌های اتریوم از سال ۲۰۱۷ پس انداز شده اند.

موسسه گلاسنود گزارش داده است که بر اساس تحلیل نمودار هولد ویوز (نمودار موج نگهداری دارایی) ، فقط حدود ۳۹.۶ درصد از توکن های اتریوم موجود طی ۱۲ ماه گذشته مورد تبادل قرار گرفته و دست به دست شده اند.

لازم بذکر است که موسسه گلاسنود تحلیل سرعت انجام معاملات درون زنجیره ای را در بازه های زمانی انجام می دهد. طبق گزارش این موسسه ۲۸ درصد از اترها، آخرین بار طی ۱۲ تا ۲۴ ماه گذشته جابه‌جا شده‌اند که بخش چشم‌گیری از فعالیت های زنجیره ای را تشکیل می دهند.

بر اساس این داده‌ها ، بیشتر از ۶۰ % از واحدهای اتریوم حداقل طی یک سال گذشته جابجا نشده‌اند. همچنین داده ها نشان می دهند که بسیاری از نهنگ‌ها ازاواخر سال ۲۰۱۸ شروع به جمع‌آوری اترها از کف بازار کرده‌اند.
در ضمن طبق آمار حدود ۲۰ درصد از توکن‌های اتریوم از اکتبر ۲۰۱۷ (مهرماه ۹۶) ثابت باقی مانده اند.

توکن های اتریوم

تاثیر اتریوم ۲.۰ در میزان اتر های فعال چگونه خواهد بود؟

آخرین اخبار حاکی از ان است که فاز صفر، اتریوم ۲.۰ طی چند ماه اینده به بهره برداری خواهد رسید. این بروز رسانی بزرگ باعث می شود الگوریتم اجماع اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام تغییر یابد.

تبدیل اتریوم به اثبات سهام به سرمایه‌گذاران اجازه می دهد تا کوین‌های خود را مسدود نموده و طی فرایند استیکینگ، سود بدست آورند.

آنتونی ساسانو (Anthony Sassano) موسس ETHhub طی توییتی اظهار کرده است:

این انتقال اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام می‌تواند باعث تغییر رویه سرمایه‌گذاران اتریوم شود. و او کنجکاو است تا بداند، آیا کوین‌هایی که طی ۵ سال گذشته هیچ انتقالی نداشته‌اند بالاخره شروع به فعالیت خواهند کرد یا نه.

آمار موجود نشان می‌دهد با وجود اینکه فاز صفر اتریوم ۲.۰ هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته است، ولی با اعلام نزدیک شدن به زمان رونمایی از این پروژه شاهد تغییراتی دربازار رمزارزها هستیم. این اعلامیه در همین مدت کوتاه باعث افزایش سرعت نقل‌ و انتقالات درون ‌زنجیره‌ای ارز اتریوم شده است. بر طبق این داده‌ها توکن های اتریوم جابه‌جاشده طی ۲۴ ساعت اخیر از کمتر از ۰.۵ درصد در ماه‌های ژانویه و فوریه (دی و بهمن ۹۸) به بیش از یک درصد در اوایل سپتامبر (شهریور) رسیده است.

لازم بذکر است که داده ها نشانگر افزایش سرعت هفتگی تراکنش‌ها از ۱.۵ درصد در آغاز امسال به ۵ درصد در ماه‌های ژانویه (تیر) و سپتامبر (شهریور) می باشد و از ماه ژوئن (خرداد) نیز، این شاخص به صورت ماهانه افزایش یافته است.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *