پتانسیل

۸ رمز ارزی که پتانسیل فراوانی برای سقوط آزاد دارند!

یکی از تحلیلگران مطرح بازار ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است، همزمان با پایان فشار فروش در بازار ۸ ارز دیجیتال مختلف پتانسیل افت شدید قیمت خواهند داشت.

این تحلیلگر سرشناس که با نام مستعار DonAlt شناخته می شود، دیروز در صفحه توییتر خود به ۱۵۹ هزار مخاطب خود اعلام نمود، روند نزولی بازار آلتکوین‌ها رو به پایان است.

“سر انجام، افت قیمت در بازار آلتکوین‌ها می‌تواند بسیار بیشتر از آنچه شما انتظار دارید، ادامه داشته باشد. قیمتها بسیار بیشتر از آنچه تخمین می زنید کاهش خواهد یافت، حتی ارزش بعضی از رمز ارزها به صفر خواهد رسید. در این میان تعداد زیادی از افراد ضررهای بزرگی را تجربه خواهند نمود. این دقیقاً همان چیزی است که تریدرهای بازار آلتکوین‌ منتظر آن بوده‌اند.”

آیا نباید از کاهش قیمت رمز ارزها برای سرمایه گذاری استفاده کنیم؟

بر اساس تحلیل DonAlt جفت‌ ارزهای بیت‌کوین کش (BCH/BTC)، دوج‌کوین (DOGE/BTC)، ایاس (EOS/BTC)، ترون (TRX/BTC)، بیسیک اتنشن توکن (BAT/BTC)، کومودو (KMD/BTC) ، نانو (NANO/BTC)و گرین (GRIN/BTC) بعد از کاهش قیمت قابل توجهی که تا کنون داشته اند،  احتمالاُ  روند نزولی بیشتری را تجربه خواهند نمود.

پتانسیل

این استراتژیست مطرح بیان نمود، با وجود اینکه قیمت این رمز ارزها کاهش خواهد یافت، ولی نمی توان با اطمینان گفت که فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری فرا رسیده است. زیرا این یک سرمایه گذاری پر ریسک خواهد بود و بعضی از این رمز ارزها پتانسیل بسیار بالایی برای سقوط دارند. حتی ممکن است قیمت بعضی از این ارزهای دیجیتالی تا صفر کاهش یابد. به عنوان مثال، اگر این روند نزولی منجر به سقوط ۷۰ درصدی قیمت رمز ارزها شود، شما با زیان بسیار زیادی روبرو خواهید شد.

البته در حال حاضر روند نزولی قیمت در اکثر رمز ارزها دیده می شود. و این واقعا نگران کننده نیست، زیرا بسیاری از ارزهای دیجیتال آینده ای روشن دارند. و هم اکنون نیز توسط سطح حمایتی خود بخوبی پشتیبانی می شوند. درج این مطلب نیز در این سایت نیز فقط جهت اطلاع رسانی به سرمایه گذاران و علاقمندان عرصه ارزهای دیجیتال می باشد. لطفا پیش از هر گونه سرمایه گذاری به طور کامل به تحقیق و بررسی همه جانبه اقدام خود بپردازید.

موفق باشید.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *